Doručte květiny do Švédska za slušnou cenu

Dnes je naprosto běžné mít známé v jiné části Evropy, nebo dokonce na druhé straně planety. Lidé se stěhují, jezdí studovat do zahraničí, seznamují se s cizinci online nebo na dovolených. Máte někoho takového, komu byste chtěli udělat radost, ve Švédsku? Je-li to žena, pošlete květinu!

Květinou uděláte radost každé ženě. Potěší jako dárek k narozeninám, svátku, výročí i jen tak. Ono není vůbec na škodu, když občas někoho potěšíte bezdůvodně. Dobrý pocit z toho budete mít i vy. Navíc je dost pravděpodobné, že se vám tato laskavost brzy vrátí.

Doručit květiny do Švédska není nereálné

Běží vám hlavou, že darovat květinu ženě, která bydlí v ČR, by nebyl žádný problém, ale takhle daleko do zahraničí je to trochu oříšek? Ničeho nebojte, dnes je možné skoro všechno. A majlant vás to stát nebude. Doručení květin do Švédska nabízí například La Flora. Všechno funguje tak snadno, jako kdybyste posílali kytici v rámci ČR. Vyberete si online, zaplatíte kartou, přidáte veškeré údaje o adresátce, můžete dopsat i vlastní vzkaz. A pak už se o vše postarají za vás.

Jak květiny přežijí cestu?

Do Švédska to není úplně blízko, první otázka tedy je, jak květina tuto dlouhou cestu přežije.
Buďte si jistí, že kytice dorazí čerstvá, perfektně upravená a svěží. Je jedno, zda pošlete zásilku do Stockholmu, Kiruny nebo na jih do městečka Malmö. Odpovědí totiž je, že kytice tuto dlouhou cestu vůbec neabsolvuje.

Díky celosvětové síti partnerů, květinu dle vašeho výběru připraví květinářství, které je místu doručení nejblíže.  Toto řešení šetří nejen čas a náklady, ale díky minimální vzdálenosti nutné přepravy, šetří i přírodu.

Tahle radost vás finančně nezruinuje

Ceny doručení květin do Švédska jsou samozřejmě vyšší, než když posíláte zásilku v rámci naší republiky. Částky však nejsou tak vysoké, aby vás finančně zruinovaly. Udělat radost druhým je krásné, tak ji udělejte i vy. Ať už máte ve Švédsku přítelkyni, kamarádku, maminku, babičku či jakoukoliv jinou pro vás důležitou ženu. Květiny od českého známého ji jistě potěší.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply