Sdílené ubytování je vhodné pro všechny, kteří jedou od Anglie poprvé

Hledáte dlouhodobé ubytování v Londýně nebo kdekoliv jinde v Anglii? Vyzkoušejte takzvané sdílené bydlení. To je vhodné pro všechny, kteří chtějí ušetřit a zároveň mít místo, kde se budou cítit jako doma, jedou do Anglie poprvé a mají strach, že tu nikoho nebudou znát.

Jak napovídá název, o sdílené ubytování se budete s někým dělit. Nemusíte se ale bát – pokud nejedete do Anglie za prací společně s kamarády, tak není problém získat samostatný pokoj. O kuchyň i sociální zařízení se budete v domku či bytě dělit s dalšími spolubydlícími, ale máte tak možnost poznat další lidi. Ti vám mohou zvláště v prvních dnech v novém prostředí poradit, stejně tak s nimi můžete trávit volný čas.

Žádné poplatky navíc

Výhodou sdíleného ubytování v Anglii je i jeho finanční dostupnost. Například samostatný pokoj v Londýně lze sehnat i za méně než 90 liber týdně. Součástí této ceny přitom není jen nájem, ale i veškeré poplatky za energie či vodu, stejně tak místní daně.

V neposlední řadě se během prvních dnů nemusíte starat o zařizování vašeho bydlení, protože vše podstatné tu už zpravidla najdete – nábytek, pračku, ledničku, ale třeba i peřinu i nádobí. Po příjezdu do Anglie tak ušetříte spoustu času. To obzvlášť v případě, že tu zároveň nastupujete do nové práce, jistě oceníte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply